Pagalba Jums!
 Pirkite  būstą  sėkmingai!

D.U.K


PASLAUGŲ KAINOS  

Užsisakant  konsultavimo paslaugas dėl būsto pirkimo ar pardavimo, mokate 98 eurus avansu banko pavedimu į įmonės sąskaitą SEB banke (nurodyta rekvizituose ir sutartyje). 

* Už konsultavimo paslaugas dėl Leičių g. ir Rygos g. butų 98 eurų papildomai mokėti nereikia !

( Šiuose objektuose aš jau esu ištyręs, ką verta pirkti ir iš ko.)


KONSULTAVIMO PASLAUGŲ PAAIŠKINIMAS

Norėdami įsigyti būstą, iš visos daugybės butų Vilniaus mieste išsirinkite Jums labiausiai patikusį, o kartu mes išrinksime tą „vienintelį“, kuris būtų ne tik likvidus, bet jame būtų miela ir patogu gyventi.

Sutartis įsigalios (konsultavimo paslaugos dėl buto pasirinkimo-pirkimo ar pardavimo bus teikiamos) tik po to, kai Jūs sumokėsite už paslaugas svetainėje nurodyta tvarka.

Tada atsiųskite buto duomenis (adresas, kambarių skaičius, plotas ir pan.), o aš 24 val. bėgyje su Jumis susisieksiu ir suderinsime susitikimo bei apžiūros laiką.

Sutartis pradedama vykdyti iš karto po pinigų įskaitymo į sąskaitą. Pradėjus vykdyti Jūsų užsakymą, užsakytos paslaugos negali būti anuliuotos. Mokėjimas nėra grąžinamas.

Konsultavimas dėl buto pasirinkimo/pardavimo bus suteiktas ne vėliau, kaip per tris darbo dienas nuo sutarties vykdymo pradžios (Jums patogiu metu), jeigu šalys nesutaria kitaip. 

Daugiau informacijos rasite TAISYKLĖSE - KONSULTAVIMO SUTARTYJE.   


SĄSKAITOS FAKTŪROS UŽ PASLAUGAS 

Sąskaitos faktūros už suteiktas konsultavimo paslaugas išrašomos per 4 darbo dienas nuo apmokėjimo dienos ir išsiunčiamos el. paštu. Rekvizitus galite atsiųsti el. paštu: okmitas@gmail.com


D.U