Pagalba Jums!
 Pirkite  būstą  sėkmingai!

(NE)MOKAMA  Kiekvienas variantas yra unikalus, kurį reikia analizuoti. Kiekvieną būstą reikia apžiūrėti vietoje. Tai ne ta prekė, kurią galima pirkti internetu. Todėl aš nekonsultuoju nei telefonu, nei kitomis ryšio priemonėmis, o važiuoju kartu su Jumis. Yra įvairiausių niuansų.

 Kaip nusipirkti butą Vilniuje sėkmingai? 

 Kaip nusipirkti butą Vilniuje pigiau?

 Aš galiu Jums padėti!

 Jūs sumokate tik 98 eurus į mano įmonės sąskaitą ir aš važiuoju su Jumis į Jūsų pasirinktą būstą Vilniaus mieste. Apžiūriu. Privalumus noriai nurodo visi pardavėjai, bet aš padėsiu Jums pamatyti „minusus“, o jie gali būti įvairūs.

 Galima kopijuoti mano įdėjas, bet mano žinių ir patirties nukopijuoti neįmanoma!

 Viešai savo nuomonės, kuri vieta nelabai tinkama gyvenimui, kuris projektas prastas ar vystytojas – pardavėjas abejotinas, aš neskelbsiu. Pasakyk, kad bankas bankrutuoja ir jis kilus panikai tikrai bankrutuos. Savo nuomonę išsakysiu tik užsisakiusiems mano paslaugas.

 Aš su Jumis ne tik apžiūriu Jūsų pasirinktą būstą, bet atskleidžiu „minusus“ ir, jei dar norėsite pirkti tą būstą, Jūs turėsite derybų kozirius savo rankose, o sumaniai jais naudodamiesi, galėsite būstą įsigyti pigiau. Taigi, mano paslaugos Jums kaip ir nieko nekainuos. O nauda tikrai bus

 Galiu padėti ir asmenims, kurie nenori naudotis NT brokerių paslaugomis parduodami savo butą. Jūs sumokate tik 98 eurus į mano įmonės sąskaitą ir aš atvykstu į Jūsų parduodamą būstą Vilniaus mieste, apžiūriu. Suteikiu konsultaciją, siekiant sėkmingo būsto pardavimo (paruošimas, reklamavimas, apžiūros organizavimas, kainos ir t.t.). 

 Sutaupytą sumą Jūs galėsite išleisti savo ar savo šeimos poreikiams.   

                             

                                                             Su manimi konsultuotis verta!