Pagalba Jums!
 Pirkite  būstą  sėkmingai!

(NE)MOKAMA 


 Įvairiose NT interneto svetainėse įvestos nemokamos paslaugos, tarp kurių ir: „sužinokite savo būsto vertę nemokamai.“ Tačiau reikia įvesti savo duomenis, o paskui kas nors pasiūlys ir kitas paslaugas. O už jas jau reikės sumokėti. Kai kada ir labai nemažai. 

 Be to, toks vertinimas netikslus, nes jis atliekamas pagal toje vietovėje reklamuojamų ar parduotų būstų kainos vidurkį, kuris dažnai neatitinka tikrosios buto vertės.

 Kiekvienas variantas yra unikalus, kurį reikia analizuoti. Kiekvieną būstą reikia apžiūrėti vietoje. Tai ne ta prekė, kurią galima pirkti internetu. Todėl aš nekonsultuoju nei telefonu, nei kitomis ryšio priemonėmis, o važiuoju kartu su Jumis. Yra įvairiausių niuansų.

 Kai kurie klientai sako: „...štai anas brokeris skelbia, kad jų klientams konsultacijos nemokamos.“ „(Ne)mokama? Liuks! Gerai! Pritraukia. Tai pirmoji apgavystė! Rinkodaros triukas. 

 Nieko šiais laikais nėra nemokamo. Jei Jums siūlo kažką nemokamai – vadinasi, preke tampate Jūs. Arba manipuliuodami Jumis, taip teigiantieji Jums įsiūlo kažkokį jiems pelningą produktą ar paslaugą ir pan. Jūs džiaugiatės, kad nemokamai konsultavo, gal dar ir atsidėkojate, o „geradariai“ jau...

 Kaip nusipirkti butą Vilniuje sėkmingai? 

 Kaip nusipirkti butą Vilniuje pigiau?

 Aš galiu Jums padėti!

 Jūs sumokate tik 98 eurus į mano įmonės sąskaitą ir aš važiuoju su Jumis į Jūsų pasirinktą būstą Vilniaus mieste. Apžiūriu. Privalumus noriai nurodo visi pardavėjai, bet aš padėsiu Jums pamatyti „minusus“, o jie gali būti įvairūs.

 Kai kas gal bando konsultuoti ir (ne)mokamai, bet tiek tos „konsultacijos“ ir vertos. Tuo pačiu sakau – galima kopijuoti mano įdėjas, bet mano žinių ir patirties nukopijuoti neįmanoma!

 Viešai savo nuomonės, kuri vieta nelabai tinkama gyvenimui, kuris projektas prastas ar vystytojas – pardavėjas abejotinas, aš neskelbsiu. Pasakyk, kad bankas bankrutuoja ir jis kilus panikai tikrai bankrutuos. Savo nuomonę išsakysiu tik užsisakiusiems mano paslaugas.

 Per eilę metų atsirado ryšiai su įvairiomis įmonėmis ir asmenimis, teikiančiais statybos, remonto, baldų gamybos paslaugas. Jei Jums jų reikės, galėsiu patarpininkauti. Ir čia aš Jums paslaugas suteiksiu tikrai nemokamai, nes Jūs būsite man jau sumokėję.

 Aš su Jumis ne tik apžiūriu Jūsų pasirinktą būstą, bet atskleidžiu „minusus“ ir, jei dar norėsite pirkti tą būstą, Jūs turėsite derybų kozirius savo rankose, o sumaniai jais naudodamiesi, galėsite būstą įsigyti pigiau. Taigi, mano paslaugos Jums kaip ir nieko nekainuos. O nauda tikrai bus

 Galiu padėti ir asmenims, kurie nenori naudotis NT brokerių paslaugomis parduodami savo butą. Jūs sumokate tik 98 eurus į mano įmonės sąskaitą ir aš atvykstu į Jūsų parduodamą būstą Vilniaus mieste, apžiūriu. Suteikiu konsultaciją, siekiant sėkmingo būsto pardavimo (paruošimas, reklamavimas, apžiūros organizavimas, kainos ir t.t.). 

 Sutaupytą sumą Jūs galėsite išleisti savo ar savo šeimos poreikiams.   

                             

                                                             Su manimi konsultuotis verta!