Pagalba Jums!
 Pirkite  būstą  sėkmingai!

PRIVATUMO POLITIKA


 Šioje PIRKBUTAPIGIAU.LT - (Svetainė) privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją  renkame ir kaip ją naudojame. Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti informaciją apie Jūsų kompiuterį ir Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi ja, o taip pat informaciją, kurią Jūs suteikiate mums norėdami užsakyti mūsų paslaugas, pranešimus el. p., taip pat bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs siunčiate mums. PIRKBUTAPIGIAU.LT turi teisę tvarkyti ir valdyti Kliento pateiktus asmens duomenis (toliau – Asmens duomenys). Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto Svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto Svetainės dalyse. Mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją Svetainei administruoti, Jūsų naršymo patirčiai gerinti, Jūsų užsakymo įvykdymui. Taip pat trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti. Be Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais. PIRKBUTAPIGIAU.LT užtikrina duomenų subjektų teises pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir kitus asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančius norminius teisės aktus. Klientas, pateikęs PIRKBUTAPIGIAU.LT asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba teisės aktų nustatyta tvarka, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį, patvirtinęs savo asmens tapatybę, turi teisę susipažinti su savo Asmens duomenimis ir tuo, kaip jie yra tvarkomi. Klientas visus prašymus Svetainei, susijusius su Kliento Asmens duomenų apsauga, privalo pateikti raštu. Atsakymus į tokius Kliento paklausimus PIRKBUTAPIGIAU.LT stengsis pateikti ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo paklausimo ir visų reikalingų dokumentų iš Kliento gavimo dienos. Svetainė neteiks Asmens duomenų, jei Klientas nepatvirtina savo tapatybės, taip pat kitais įstatymų numatytais atvejais, ribojančiais duomenų atskleidimą.

 Klientas pats atsakingas už visų savo duomenų slaptumą. Patariame būti atsargiems naudojant ir saugant savo duomenis. Svetainė įsipareigoja stengtis apsaugoti tvarkomus Kliento Asmens duomenis, tačiau atsižvelgiant į tai, kad Kliento informacija yra siunčiama interneto ryšiu, Svetainė įspėja, kad PIRKBUTAPIGIAU.LT negali garantuoti ir negarantuoja jokios Kliento perduodamos informacijos, įskaitant ir Asmeninius duomenis, visiško saugumo. PIRKBUTAPIGIAU.LT asmeninę Kliento informaciją saugo tiek, kiek reikalinga nurodytiems tikslams įgyvendinti. Informacija yra saugoma, jei tai reikalinga teisės aktų nustatyta tvarka arba veiklai vykdyti (pvz..: informacija apie Kliento mokėjimus ar pan.). Susirašinėjimas su Klientu saugomas ne ilgiau kaip vienerius metus nuo paskutinio susirašinėjimo datos, nebent įstatymų būtų nustatytas ilgesnis saugojimo laikotarpis.

 PIRKBUTAPIGIAU.LT Svetainė gali naudoti duomenų rinkmenas/slapukus. Siekiant tobulinti Svetainę ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, naudojami analizavimo įrankiai: "Google Analytics". Renkami duomenys anonimiški. Svetainė gali naudoti slapukus, siekdama pagerinti Klientų patirtį, lankantis Svetainėje, suteikti personalizuotas paslaugas Klientams. Slapukų informaciją gali sudaryti duomenys apie tai, kaip Klientas naudojasi Svetaine, jo kompiuterio IP adresas, naršyklės tipas, demografiniai duomenys, jei Klientas atvyko į Svetainę iš trečiosios šalies tinklalapio – puslapio URL nuoroda. Jeigu Klientas yra registruotas vartotojas, tai gali būti duomenys, koks Kliento vartotojo vardas ir el. pašto adresas, kurie gali būti apdorojami serveryje registruojantis. Slapukai suteikia galimybę internetinei Svetainei veikti efektyviau ir pagerinti savo paslaugas, be to, teikti informaciją Svetainės administratoriams statistikos ar reklamos tikslais. Klientas sutikimą dėl slapukų naudojimo duoda įėjęs į svetainę. Klientas gali pakeisti naršyklės duomenis ištrindamas slapukus, pasirinkdamas anoniminį naršymą ar pan. Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Klientas gali pasirinkti, ar nori priimti slapukus, taip pat juos išjungti, ištrinti pakeisdamas naudojamos naršyklės nustatymus. Kad pašalintų slapukus iš mobiliojo telefono ar kito mobiliojo prietaiso, Klientas turės sekti telefono arba telefono programinės įrangos naudojimo instrukciją. Kai kuriais atvejais slapukų išjungimas, nesutikimas su slapukais ar jų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie Svetainės. Išsamesnė informacija apie slapukus, jų naudojimą, atsisakymo galimybes yra pateikta www.google.com/privacy_ads.html. Tretieji asmenys rinkodaros ir reklamos tikslais Klientų atžvilgiu gali naudoti slapukus. Trečiųjų šalių slapukai – leidžia Klientui matyti reklaminius skydelius su kitais aktualiais pasiūlymais. Svetainė neturi priėjimo prie trečiųjų šalių slapukų informacijos ir informacija yra visiškai jų kontroliuojama. Detaliau apie trečiųjų asmenų  slapukus ir privatumo politiką Klientas gali sužinoti susipažinęs su jų privatumo politika. Svetainė nekontroliuoja trečiųjų asmenų veiklos, todėl Klientas pats savarankiškai privalo pasidomėti trečiųjų asmenų naudojamais slapukais ir jų renkama informacija. Klientas gali pašalinti trečiųjų asmenų slapukus pagal trečiųjų asmenų nurodytas instrukcijas. Svetainė neatsako už trečiųjų asmenų privatumo politiką, informacijos tikslumą ir atitikimą teisės aktams. 

 Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką, paskelbdami naują versiją interneto svetainėje.